Dzisiaj: Malgorzaty Piotra
Jutro : Henryka Marty
czwartek, 18 styczeń 2018
godzina: 11:04

Rss Polska

Telewizja Polska piętnując publicystę „Gazety Wyborczej” za jego kpinę ze sportowców przyznających się do wiary, sama zagrała nie fair. W wyemitowanym w piątkowy wieczór w „Wiadomościach” materiale wykorzystano film z akcji „Nie Wstydzę Się Jezusa” z udziałem Roberta Lewandowskiego. Zrobiono to jednak w taki sposób, aby ukryć prawdziwe pochodzenie materiału.

Uchylenie kary dla TVN nie rozwiązuje problemu i liczę na dużo skuteczniejsze jego rozwiązanie na drodze samoregulacji i trochę "opamiętania się" środowiska- powiedział w rozmowie z piątkową "Rzeczpospolitą" przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski.

Według nieoficjalnych informacji, nowy minister spraw zagranicznych zdecydował o odwołaniu Konrada Pawlika ze stanowiska Ambasadora RP na Białorusi. Według podawanych, nieoficjalnych informacji, jedną z pierwszych decyzji personalnych nowego szefa MSZ Jacka Czaputowicza było odwołanie Konrada Pawlika, byłego wiceministra spraw zagranicznych za rządów PO-PSL, ze stanowiska Ambasadora RP. Poinformował o tym portal Związku Polaków na Białorusi, […]

Artykuł Media: Ambasador RP na Białorusi odwołany przez nowego szefa MSZ pochodzi z serwisu Kresy.

Wejsc: 10
Zapowiadana od wielu tygodniu rekonstrukcja rządu stała się faktem. Choć w kuluarach, już od jakiegoś czasu, pojawiało się nazwisko Joachima Brudzińskiego, jako nowego ministra spraw wewnętrznych i administracji, to zmiana jest niemałym zaskoczeniem dla wielu komentatorów. Były wicemarszałek sejmu przejmie od Mariusza Błaszczaka jeden ze strategicznych resortów, zajmujących się bezpieczeństwem państwa, a wraz z nim wiele oczekiwań i pytań o przyszłość służb podległych MSWiA.
Wejsc: 12

W wyniku rekonstrukcji rządu funkcję ministra stracił nie tylko nowy premier – Mateusz Morawiecki. Z posadą pożegnali się również: Konstanty Radziwiłł, Jan Szyszko, Antoni Macierewicz, Mariusz Błaszczak, Anna Streżyńska, Witold Waszczykowski, Andrzej Adamczyk i Henryk Kowalczyk.

Wejsc: 11