Dzisiaj: Mikolaja Stanislawa
Jutro : Rogera Serafiny
wtorek, 13 listopad 2018
godzina: 21:22

Rss Świat

Nadia Bolz-Weber, prominentna pastor Kościoła Luterańsko-Ewangelickiego w Ameryce skrytykowała tradycyjne podejście do pornografii. Jej zdaniem, nie ma w niej nic złego, zwłaszcza kiedy pochodzi ona „z etycznych źródeł”.

Wejsc: 35

Do amerykańskiej bazy lotniczej w Ramstein w Niemczech przywieziono  w październiku  największą dostawę amunicji od 1999 roku. O znacznych ilościach amunicji dostarczonych do bazy Ramstein poinformowała 24 października strona internetowa tego amerykańskiego garnizonu. „To jest największa dostawa tego rodzaju od operacji >>Allied Forced<< [ataku NATO na Jugosławię], która miała miejsce w 1999 roku” – strona […]

Artykuł Największa dostawa amunicji do amerykańskiej bazy lotniczej w Niemczech od ataku na Jugosławię pochodzi z serwisu Kresy.

Wejsc: 32

Przesłane przez w w Rss Świat

Kanadyjski parlament finalizuje nowelizację Kodeksu karnego, usuwając z niego przepisy, które dotąd zabraniały m.in. nieskutecznego uprawiania czarów i wyzywania na pojedynek. Nowelizację zatwierdziła już Izba Gmin - niższa izba parlamentu.

Wejsc: 37

Musimy skoncentrować się na przygotowaniach do toczenia wojny; podnosić umiejętności żołnierzy w ramach przygotowania do wojny – powiedział prezydent Chin Xi Jinping podczas inspekcji jednostek podległych dowództwu odpowiedzialnemu za monitorowanie sytuacji na Morzu Południowochińskim. W piątek, jak informuje „South China Morning Post”, prezydent Chin Xi Jinping nakazał Dowództwu Południowego Teatru odpowiedzialnemu za monitorowanie Morza Południowochińskiego […]

Artykuł Prezydent Chin wezwał żołnierzy, by przygotowywali się do wojny pochodzi z serwisu Kresy.

Wejsc: 30

Przesłane przez w w Rss Świat

Głównym owocem tego synodu jest silne postanowienie poprawy. Na przestrzeni całego procesu synodalnego biskupi słyszeli od młodych, że Kościół za bardzo się od nich oddalił. Teraz chcą to zmienić. Pragną być blisko młodych – powiedział bart Alois, podsumowując dobiegające końca obrady synodalne.

Wejsc: 138